Vědomé bytí - problematika očkování

Troufám si říct, že očkování je téma, které hýbe světem. Stránky internetu zaplňují články a komentáře přívrženců očkování a na druhé straně i těch, kteří tvrdí, že očkování je nebezpečné. V březnu se nám narodila holčička a já sama jsem začala přemýšlet, zda očkovat nebo ne a pokud ano, tak jak. Jsem porodní asistentka a často od rodičů dostávám otázku, jaký je můj názor. Vždy musím jen konstatovat nejsem odborník a nikdy jsem se o očkování nezajímala do hloubky.                 

Také se Vám narodilo nebo teprve narodí miminko a nebo již máte starší děťátko a téma očkování Vám není lhostejné, ale zároveň nevíte jak se správně rozhodnout.            

Oslovili jsme pro Vás MUDr. Zdislavu Majerákovou, která se očkováním zabývá a pomůže nám tak nahlédnout pod pokličku tohoto kontroverzního tématu.   

 
Paní doktorka o sobě řekla:
 „Jsem lékařka, vystudovala jsem fakultu dětského lékařství na FN Motol. Mojí specializací je obor klinické mikrobiologie. Mám dlouholetou praxi v oborou klinické mikrobiologie jak v oboru bakteriologie, mikrobakteriologie, parazitologie, mykologie, virologie a z části imunochemické diagnostické rozvaze.”  
Přednáška se bude konat ve středu 12.6.2019 od 17.00. Potrvá 2 hodiny a následovat bude volná diskuze a sdílení zkušeností ostatních rodičů.

Cena: 300,-/ osoba, 500,-/partnerské vstupné

Kde: Čajovny Mantra, Budovatelů 2924/19, Most (1.patro)
 
(přednáška se uskuteční pouze při počtu 10 přihlášených a zaplacených osob, při nenaplnění minimální kapacity, Vám vstupné bude vráceno).